Kamerové systémy

 

  

  

Kamerové zabezpečovací systémy

 

Mějte neustálou kontrolu nad tím, co se děje ve Vašem domě, ve firmě a podpořte zabezpečovací systém systémem kamerovým.

Neustále můžete prostřednictvím kamer monitorovat venkovní i vnitřní části objektu.

S kamerovým systémem máte vše pod kontrolou.
 

 

 ⇢ Prevence
 ⇢ Jistota 
 ⇢ Ochrana
 ⇢ Vzdálená kontrola
 ⇢ A mnohem více...

 


 

 

 

Prevence

Jistota

Ochrana

Vzdálená kontrola

 
 

Buďte vždy o krok napřed a zabezpečte se spolehlivým kamerovým systémem. 

Mějte neustále pod dohledem, co se děje ve vašem okolí s vědomím, že děláte pro bezpečnost maximum.      

Mějte svou bezpečnost ve vlastních rukou. Nechte si kamery nainstalovat profesionály pro spolehlivý nonstop přehled o potenciálních hrozbách.

Odborná instalace průmyslové nebo mini kamery spolehlivě ochrání vás i vaše blízké. Kamerový systém odradí případného záškodníka a vám dopřeje pocit bezpečí.

Buďte v klidu kdekoliv se právě nacházíte. Dohlížet na vaše prostory můžete jak za pomoci mobilního telefonu, tak jakéhokoli jiného zařízení bez ohledu na to, jak daleko se od svého objektu nacházíte. 

 

 

 

 

 

CO VŠE VÁM KAMEROVÉ SYSTÉMY UMOŽNÍ?

 

 

NOČNÍ VIDĚNÍROZPOZNÁNÍ SPZROZPOZNÁNÍ OBLIČEJŮKLASIFIKACE OBJEKTŮ
Záznam se zřetelným obrazem bude přehledný po celou noc. Spolehněte se na námi odborně nainstalovaný kamerový systém i v extrémně nepříznivých světelných podmínkách.Mějte přehled o tom, jaké vozy se pohybují a parkují ve vaší blízkosti. Výborná je funkce bezpečnostní kamery, která rozezná registrační značení a automaticky uloží záznam.Díky rozpoznání obličejů budete mít přehled o osobách ve vašem okolí.  Oblíbená je tato funkce především u venkovních kamer.  Ideální pro rozpoznání zlodějů.Kamera s touto funkcí využívá tzv. „deep learning“ technologii. Dokáže zjistit, jestli se v obraze pohybuje zloděj nebo jde jenom o zatoulanou kočku. Buďte s touto funkcí ve střehu jenom tehdy, je-li to skutečně potřebné.
    
POČÍTÁNÍ OSOBHLÍDÁNÍ TEPLOTY V OBJEKTUSLEDOVÁNÍ VELKÝCH A ŠIROKÝCH PROSTORSKRYTÉ KAMERY
Ideální pro kontrolu osob při průchodu branou, vchodem atd. Citlivé a inteligentní měření zvýší vaši bezpečnost.Termo kamera nepřetržitě monitoruje teplotní změny v jakémkoli objektu. Díky včasným upozorněním na atypické výkyvy budete moci vždy zavčas zasáhnout. Při správné analýze budete schopni využít úzkých či širokých objektivů na tom správně místě. Úhly od 12° až po 156°.Dodáváme i takové kamery, které nejsou k rozeznání od alarmového čidla, sirény, nástěnných hodin, zvonku atd.


POTŘEBUJETE PORADIT S KAMEROVÝM SYSTÉMEM?
PRVNÍ KONZULTACE JE ZCELA ZDARMA